Hizmetler

Süreç Yönetim Platformu

IntimeStock, IntimeCRM, IntimeTask, IntimeHRM, IntimePurchase, IntimePreAcc ve IntimeHelpDesk gibi onlarca modülden oluşan Süreç Yönetim Platformu IntimePMP ile şirketinizin/ofisinizin/deponuzun tüm operasyon akışlarını kontrol edebilmek artık oldukça kolay!

“Zamanında Bilgi Fark Yaratır” ve biz sizlere zaman tasarrufunu, pratikliği, kesintisiz süreç takibini ve iş yükünüzü hafifletmeyi vadediyoruz. IntimePMP (Süreç Yönetim Platformu) ile dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden; kullanıcı dostu arayüz ile daha az zaman harcayarak şirketinizde bulunan tüm departmanların yürüttükleri tüm süreçleri tek ekrandan yönetebilirsiniz. Aynı zamanda verilerinizi güvenli bir şekilde saklayabilir ve ihtiyacınız olduğunda tek tıkla ulaşabilirsiniz.

IoT Çözümleri

IntimeEnergy, IntimePLC, IntimePressure, IntimeLevel, IntimeWaste, IntimeSecure, IntimeDT (Digital Twin) ve IntimeEMS (Environment Monitoring System) isimli ürünlerimiz ile sizlere ihtiyaçlarınız doğrultusunda en doğru IoT çözümlerini sunuyoruz. IoT çözümlerimiz ile iş verimliliğinizi artırıyoruz; projelerinizi daha kontrollü, daha efektif ve uygun maliyetle yönetmenizi sağlıyoruz.

IoT çözümlerini, alanında uzman ekibimiz ile en gelişmiş teknolojileri kullanarak ve ihtiyaçlarınızı birebir dinleyerek üretiyoruz. IoT çözümleri sizlere merkezi bir alt yapı ile personel takibinden enerji takibine, makine takibinden atık takibine kadar kesintisiz erişim olanağı sağlamaktadır.

Sektörel Çözümler

Sektörünüze özel ihtiyaçlarınızı sektörel çözümlerimiz ile karşılıyor, maliyetinizi azaltarak verimliliğinizi artırıyoruz. Ürünlerimizde ihtiyaçlarınızı karşılamak için en gelişmiş teknolojiyi kullanıyoruz ve alanında uzman ekibimiz ile sizlere sektörel çözümler üretiyoruz.

Çalışanlarınızın proje süreçleri, molaları, işe giriş-çıkış saatleri; şirketinize ait satın alma analizleri, ön muhasebe süreçleri, insan kaynakları süreçleri, müşteri ilişkileri yönetimi vb. gibi sektörünüzde nelere ihtiyaç duyuyorsanız geniş ürün & hizmet yelpazemiz ile ihtiyaçlarınızı karşılamayı vadediyoruz!